Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

SPAK në Skrapar, lëshon 23 urdhër arreste, mes tyre policë e zyrtarë! Akuzohen për kultivim kanabis dhe pastrim parash

SPAK ka firmosur 23 urdhër-arreste për persona të dyshuar si të implikuar në kultivimin e kanabisit në Skrapar.

Zona e Skraparit kohët e fundit ka qenë problematike, dhe një konstatim të tillë e bëri publik pak kohë më parë edhe ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në kohën që ishte në detyrë.

Tashmë urdhër-arrestet janë firmosur për personat e dyshuar dhe ata akuzohen për kultivim lëndësh narkotike.

Po ashtu në Skrapar ka pasur edhe policë të implikuar drejtpërdrejt në kultivimin kryesisht t kanabisit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet