Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rriten daljet nga Qafë Thana, ja shifrat e 24 orëve të fundit

Tashmë që festat kanë mbaruar duket se dhe shqiptarët që erdhën pavarësisht pandemisë të festojnë në Shqipëri po largohen.

Në Qafë Thanë ka një rritje të daljeve pasi 1 mijë e 598 qytetarë janë larguar në 24 orët e fundit drejt Maqedonisë së Veriut. Ndërkohë që 1 mijë e 534 të tjerë kanë hyrë.

Shqiptarët zgjedhin Qafë Thanën për t’u larguar pasi Kapshtica është e mbyllur për daljet.

Në këtë të fundit ka shumë më pak lëvizje pasi në 24 orët e fundit vetëm 189 qytetarë kanë hyrë së bashku me 112 mjete.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet