Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia shoqëron në komisariat 5 persona: Refuzuan të tregonin kartën e identitetit

 

Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Përgjithshme dhe Policia Rrugore kanë evidentuar dhe ndëshkruar me masën administrative 3.000 lekë 413 qytetarë, të cilët po lëviznin pa maskat mbrojtëse.

Gjithashtu, janë konstatuar 5 persona qe kanë shkelur orën policore të lëvizjes. Ata janë shoqëruar në ambientet e Policisë ku kanë refuzuar fillimisht t’i tregojnë punonjësve të policisë dokumentin e identifikimit.
Pasi kanë paraqitur dokumentin e identifikimit, janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë dhe më pas janë lënë të lirë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet