Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Para se të bëhej e famshme, Bora Zemani ka marrë pjesë në këtë videoklip

Prej disa muajsh, moderatorja Bora Zemani është një nga vajzat më komentuara të ekranit.

Megjithatë përveç moderimit, Bora ka lëvruar edhe zhanre të tjerë të artit.

Shtatë vite më parë, ajo ka qenë pjesëmarrëse në videoklipin e këngës së Ermal Mamaqit dhe të ndjerit Dr. Flori me titull ‘Do të vij të dielën’.

Vihet re që nga ai moment, Bora nuk ka pësuar shumë ndryshime në ‘look’ e saj, përveç ngjyrës së flokëve më të hapur në çokollatë.

Kujtojmë se aktualisht Zemani është në një lidhje dashurie me Donald Veshajn, pas divorcit me Dj Vin Veli me të cilin ka edhe një djalë, Arbnorin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet