Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Eliona Pitarka zbulon gjininë e fëmijës me një kërcim të ëmbël

Elina Pitarka është në pritje të fëmijës së parë dhe po kalon periudhën më të bukur.

Aktorja shqiptare shtatzëninë e mbajti të fshehtë për një kohë të gjatë, por tashmë që është në muajt e fundit, Eliona nuk po i kursen as fotot me barkun e rrumbullakosur dhe as gjininë.

Së fundmi ajo ka zbuluar gjininë e bebushit që po pret me një video ku shfaqet duke kërcyer krah balerinëve Ensa dhe Eni. Eliona shihet duke kërcyer nën ritmet e këngës “Baby shark” dhe në fund zbulon se po pret një vajzë. Aktorja e konfirmoi shtatzëninë pak ditë më parë duke uruar festat.

“Pas një viti kaq të vështirë, e vetmja gje qe me vjen te uroj eshte shendet dhe begati”-shkruante Eliona, e cila duket shumë e lumtur që do të bëhet nënë e një vajze. Megjithatë aktorja partnerin vazhdon të na i mbajë të fshehtë.

Video

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet