Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bisnesmeni gay zgjedh të preferuarin në “Për’puthen”: Më pëlqen Atdheu, shkoj me të kur vesh taka

Elton Ilirjani, biznesmeni që u bë personazh publik pasi pranoi hapur prirjet e tij seksuale ka zgjedhur të preferuarin në emisionin e “Përputhen”.

Në një prononcim për ‘Shqipëria Live”, Ilirjani tha se në këtë program, ‘pjeshkërojnë’ më shumë djemtë se vajzat, ndërkohë që shtoi se ai vetë pëlqen Atdheun. Arsyeja e zgjedhjes sipas Ilirjanit është fakti që Atdheu është i gjatë dhe shkon me të kur vesh taka.

“Emisioni ndiqet shumë pasi është realiteti i rinisë shqiptare. Ka mentalitete të ndryshme të rinisë shqiptare. Unë mendoj se aty djemtë pjeshkërojnë më shumë se sa vajzat si në pamje ashtu edhe në karakter.

Kur shikon që djemtë presin vetullën, njësoj si vajzat me një model flokësh. Nëse mbyll sytë, ndonjëherë më duket se në panelin e djemve janë vajzat dhe e kundërta. Atdheun do zgjidhja meqenësë është më i gjati aty, se unë vesh edhe taka,”– tha Ilirjani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet