Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Alarm në Greqi, zbulohen 4 raste të reja me variantin anglez të koronavirusit

Katër raste të reja të mutacionit të koronavirusit që ndodhi në Britani u zbuluan në Greqi.

Njëri prej tyre ka të bëjë madje me një grua, e cila mbërriti javën e kaluar nga Dubai.

Sipas mediave greke, tre të tjerët kanë të bëjnë me udhëtarët që u kthyen nga Britania.

Në total, rastet e llojit mutant që janë identifikuar në Greqi arrijnë në tetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet