Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Transformimi i këngëtarit The Weeknd na la të gjithëve pa fjalë, po ja çfarë i ka ndodhur atij në të vërtetë?

Këngëtari i njohur The Weeknd ka shokuar fansat në premierën e këngës së tij më të fundit “ Save Your Tears “. 30 vjecari u shfaq në ceremoninë e award i mbuluar me fasha.

Pasi hoqi fashat ai zbuloi një pamje shumë të ekzagjeruar të fytyrës.

Pamje e cila u shoqërua me shumë komente negative nga ndjekësit e tij të tipit “Dukesh si Klloun”, “Turp”, “Pse duhet dikush t`ia bëj dicka të tillë fytyrës”, e shumë të tjera.

Por në fakt nuk ka asgjë për tu shqetësuar, kjo pamje nuk është pamja e tij e vërtetë. The Weeknd nuk ka bërë mbushje buzësh dhe as operacione plastike konstruktive.

Pamja e tij “ e frikshme” është realizuar nga një make-up artist posaçërisht për videoklipin e këngës së tij më të fundit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet