Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Sa herë në javë bën s*ks me Mark Frrokun?”/ Rudina Dembacaj nuk ia përton ndjekëses

Në fillim të 2021-it Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Lajmin emocionues e dha vetë aktorja e humorit, duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkëputura nga ceremonia e zhvilluar në Bashkinë e Tiranës.

Mbrëmjen e djeshme, ajo vendosi të realizonte një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku mori edhe pyetje të ndryshme, sidomos nga jeta private. Një nga ndjekëset e ka pyetur: “Sa herë në javë bën seks?”

Ndërkohë, moderatorja i është përgjigjur pa komplekse: “Mendova se ishe burrë që bëje këtë pyetje. Qenke një zonjë. Meqë pyetja është e sinqertë, do përgjigjem sinqerisht. Unë nuk bëj seks, bëj dashuri zemër”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet