Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Reshjet e dendura të shiut, del nga shtrati lumi Ishëm, përmbyten dhjetëra hektarë toka në Fushë-Krujë

FUSHË KRUJË

Reshjet dendura të shiut kanë sjellë pasoja në Fushë-Krujë. Lumi Ishëm ka dalë nga shtrati dhe ka përmbytur toka përreth, mësohet se janë dhjetëra hektarë të tilla.

Ndërkohë deri më tani nuk ka banesa që rrezikon nga përmbytja prej lumit Ishëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet