Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përfshihet nga flakët në ecje në Sarandë, dyshimet e para

Një automjet me targat AA 515 ET ka marrë flakë në ecje në Sarandë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Qafa e Gjashtës.

Zjarrfikësja dhe policia janë tashmë në vendngjarje. Nuk ka informacion për të dëmtuar në këtë ndodhi.

Autoritetet përkatëse po punojnë për të përcaktuar shkakun e zjarrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet