Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina “BMW X5” del nga rruga në aksin Kukës-Morinë, dyshohet se…

Një aksident pa pasoja është regjistruar pasditen e sotme në aksin Kukës-Morinë, ku një makinë tip “BMW X5” ku udhëtonin tre persona në drejtim të Kosovës ka dalë nga rruga duke përfunduar disa metra në trasenë e rrugës.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar. Vendi ku ndodhi aksidenti përshkruhet nga nje kthesë e fortë ku janë shënuar edhe raste të tjera me pasoja të rënda.

Dyshimet e para janë se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia dhe prezenca e lagështirës në rrugë.

Kukësi ashtu si pjesa tjetër e vendit është përfshirë nga reshjet e dendura të shiut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet