Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Luan Rama publikon videon: Vlora përmbytet, kryeministri krihet

Nënkryetari i LSI-së Luan Rama ka shpërndarë një video në “Facebook”, ku tregohet përmbytja nga shirat në Vlorë.

Luan Rama shprehet se ndërsa Vlora përmbytet, kryeministri krihet. Më tej, Luan Rama shton se sot Vlora ka ndjerë më shumë se kurrë se çdo të thotë investime për të vjedhur.

Postimi i nënkryetarit të LSI-së Luan Rama:

Fakte në vend të fjalëve:

VLORA PËRMBYTET,

KRYEMINISTRI KRIHET…

Sot Vlora ka ndierë më shumë se kurrë se çdo të thotë investime për të vjedhur.

I gjithë qyteti është përmbytur nga ujërat që prej rreshjeve të shiut kanë vërshuar nga të gjitha anët, dëshmia më e qartë se qindra milionë euro kanë shërbyer për të mbushur xhepat e çibanëve të korrupsionit që Kryeministri i ka ndërsyer Vlorës, dhe jo për të realizuar shërbimet për të cilat kanë nevojë qytetarët.

Pamjet nuk kanë nevojë për koment.

Vlora përmbytet, Kryeminstri krihet…

Video

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet