Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kapet me 32 kg kanabis në Maqedoninë e Veriut 41-vjeçari nga Pogradeci, ishte shpallur në kërkim

Një 41-vjeçar që ishte i shpallur në kërkim u kap këtë të enjte.

Pogradecari dyshohet se ka qenë duke transportuar 32 kg kanabis drejt Maqedonisë së Veriut, duke përdorur kufirin jeshil.

Ai ishte shoferi i makinës me të cilën kryhej transport ii lëndës narkotike. Gjatë operacionit të policisë pesë muaj më parë, i arrestuari nuk ju bind urdhrit për të ndaluar.

Ai u largua me shpejtësi duke kryer manovra të rrezikshme që kanë rrezikuar jetën e punonjësve të Policisë. Më pas këta shtetas kanë braktisur mjetin bashkë me lëndën narkotike dhe kanë tentuar të largohen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet