Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Emri/ Trajleri e tërhoqi zvarrë, identifikohet 25-vjeçarja që humbi jetën në portin e Durrësit

Mësohet se Arkineda Haskasa është punonjësja e sigurisë, 25 vjeçare, e cila u tërhôq zvárrë nga një automjet tip trajler në portin e Durrësit dhe ndërrôi jetë.

Vihet re se në vendin e ngjarjes ka mbërritur ámbulanca, por èfektivja nuk ka arritur ti mbíjètojë plagève të rènda.

Mbetet e paqartë se si ka ndodhur ngjarja e rëndë, që pritet të zbardhet nga dëshmia e shoferit 39-vjeçar, i cili është shoqëruar për në ambientet e pôlícisë.

Aksídènti me pasojë vdèkjèn ndodhi në orën 15:30, në lagjen nr.3, Durrës, në ambientet e portit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet