Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Drejtuesit politik të PD/ Basha ia beson Edi Palokës qarkun e Durrësit, Elbasanin e merr Gazment Bardhi

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka mësohet se është caktuar drejtues i PD-së për qarkun e Durrësit.

Paloka pritet tashmë të drejtojë fushtën në qarkun e Durrësit. Po ashtu mësohet se një tjetër emër i njohur në parti, Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment
Bardhii i është konfirmuar drejtimi politik i PD, në Elbasan.

Më herët, janë bërë të ditur edhe tre emra të tjerë si drejtuesë politikë në qarqe, Enkelejd Alibeaj në Fier dhe Helidon Bushati në Shkodër si dhe Bujar Leskaj në Vlorë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet