Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘’Do të të vras’’, kërcënohet me jetë në rrjetet sociale djali i Përparim Ademit, dorëzon kallëzimin në Polici

Djali i Përparim Ademit, autorit të vrasjes së dy motrave Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani është kërcënuar pasditen e djeshme me jetë.

Në telefonin e djalit Kristo Ademi i ka ardhur një mesazh kërcënues në rrjetet sociale nga një profil që i thoshte se do e vriste.

Menjëherë 21-vjeçari ka bërë kallëzim në komisariatin nr.2 dhe Policia po punon për të identifikuar autorin e mesazhit kërcënues.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet