Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bleona Qereti bën vaksinën kundër Covid-19 dhe ka një mesazh

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë COVID -19 vaksinë për tu marrë në konsideratë. Është koha për ta mundur atë një herë e mirë.

Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shkruar Bleona.

Këngëtarja ka shprehur mirënjohjen për të gjithë bluzat e bardha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet