Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zhgënjen Atletico Madrid, eliminohet në Kupë nga skuadra e Segunda B

Një rezultat surprizë vjen nga Spanja teksa Atletico Madrid është eleminuar nga një skuadër që militon dy kategori më poshtë.

UE Cornella e ka emrin ekipi surprizë që me një gol eliminoi ‘Los Colchoneros’ . Në fakt goli i vetëm i takimit për vendasit u shënua që në minutën e 7’ nga Adrian Jimenez.

Nga ana tjetër Atletico Madrid mbeti me 10 lojtarë në mintuën e 63’ Ricard Sanchez.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet