Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U qëllua me armë teksa ndodhej në makinën e tij në Lezhë, del fotoja e 25 vjeçarit Eduard Pica

Ky është 25 vjeçari Eduard Pica, 25 vjeçari i cili u qëllua me armë gjatë natës teksa ndodhej në makinën e tij në Lezhë.

25 vjeçari Eduart Pica është personi ndaj të cilit u qëllua me një plumb pistoletë mbrëmjen e kaluar, ndërsa lëvizte me automjetin e tij në lagjen “Nënë Tereza.”

Ai ka deklaruar në policinë e Lezhës se nuk ka konflikte me askënd dhe se nuk ka dijeni se kush kanë qenë personat që kanë qëlluar drejt tij. Për ngjarjen policia ka ngritur pika të shumta kontrolli si ka dhe nisur krehjen e zonës për të arrestuar autorët e dyshuar.

Ky i fundit në 2017 në superstradën Fushë-Krujë-Thumanë, ka aksidentuar për vdekje dy persona, një 28 vjeçar nga Tirana dhe një 27 vjeçar nga Lezha si dhe mbetën të plagosur dy persona të tjerë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet