Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Trazirat në SHBA/ Momenti kur protestuesit thyejnë kordonin policor dhe futen në Kongres

Disa pamje të protestes masive ne Capitol Hill janë publikuar së fundmi, ku shihet momenti dramatik i çarjes së kordonit të policisë nga protestuesit e panumërt pro-Trump.

Mbështetës të Presidentit Donald Trump janë mbledhur përpara Kongresit për të protestuar sipas tyre kundër zgjedhjeve të vjedhura presidenciale.

Policia ndërhyri menjëherë madje raportohen dhe përplasje mes tyre dhe protestues. Shumë të pranishëm në këtë manifestim thyen gardhin dhe arritën të hyjnë brenda ambienteve të Kongresit.

Video

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet