Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrëfimi i ‘bombë’ Përparim Ademit: Tentova vetëvrasjen pasi qëllova mbi të dashurat, por ja ç’ndodhi

Të tjera detaje të forta janë zbuluar ngjarja që ka tronditur Tiranën dhe prej ditësh po mban vëmendjen e mediave dhe shqiptarëve, atë të vrasjes së dy motrave Kristina dhe Zhaneta nga i dashuri atyre Përparim Ademi.

Në dëshminë që ka dhënë para trupës hetuese në dosjen e plotë, vetë Përparim Ademi ka rrëfyer se pasi ka kryer vrasjen ai ka tentuar të vrasë veten.

Ai deklaron se ka qenë i tensionua dhe ka qëlluar me breshëri në drejtim të Kristinës dhe të Zhanetës. Më pas është futur në sallon dhe është ulur në divan dhe ka vendosur automatikun mes këmbëve dhe tytën poshtë mjekrës me qëllim që të vriste veten, por ama nuk ka pasur fishekë.

Më pas ka dalë nga banesa dhe është dorëzuar në polici. Mësohet gjithashtu se Përparim Ademi e ka konfirmuar tentativën për vrasje edhe para trupës gjykuese.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet