Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rojet nxjerrin armët në sallën e Kongresit, përplasje me protestuesit në SHBA

Skena te pazakonta nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes ku protestuesit pro Trump, kane mberritur deri ne sallen e brendshme ku po zhvillonte punimet Kongresi.

Kjo foto vjen nga dhoma e Kongresit Amerikan ku pritej certifikimi i zgjedhjeve qe nxoren fitues kandidatin demokrat Joe Biden!

Forcat e sigurisë të Armatosur janë të pozicionuar në derën kryesore, me qëllim për të parandaluar hyrjen e protestuesve.

Protestuesit pro-Trump hyjnë në Kongres, policia bllokon ndërtesën: Gati gazi lotsjellës


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet