Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protestuesit pushtojnë Kapitolin, dyshohet për bomba

Ligjvënësit dhe reporterët brenda ndërtesës së Kapitolit konfirmojnë për CNN se u është kërkuar që të largohen dhe të vendosin maska gazi.

Ndërkohë, raportohet se Zbatimi i ligjit federal dhe lokal është duke iu përgjigjur disa raportimeve për bomba të improvizuara nëpër Uashington.

Është ende e paqartë pajisjet janë reale apo jo, por ato po trajtohen si reale. Ndërkohë, disa oficerë të policisë janë parë duke i drejtuar armën një personi që po tenton të futet në derën e përparme të Kongresit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet