Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasjet e dhunshme në Kongresin amerikan, plagosen disa policë

Kanë mbetur disa policë të plagosur pas përplasjeve me pritestuesit para Kongresit të SHBA, teksa pritet certifikimi i rezultatit të zgjedhjeve.

Lajmi bëhet i ditur nga CNN.

Sipas burimeve të CNN, njëri prej tyre është transportuar me urgjencë drejt spitalit.

Më herët u raportua edhe për një grua të plagosur në mesin e protesuesve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet