Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Lamtumirë”, Genc Pollo fjalë të ndjera për Kujtim Prodanin: Siç të kam njohur në klasë të parë…

Ish-ministri dhe ish-deputeti Genc Pollo jep një mesazh ngushëllimi për ndarjen e parakohshme nga jeta të kantautorit Kujtim Prodani, në moshën 57-vjeçare, pasi humbi betejën me koronavirusin.

Në një mesazh të ndjerë në “Facebook”, Pollo shkruan se Prodani do të jetë i qeshur edhe atje lart, ashtu siç ishte gjithmonë.

“Lamtumirë Kujtim Prodani e gjetsh paqe atje ku je! Por besoj se do të jesh i qeshur edhe atje! Siç ishe gjithmonë. Siç të kam njohur që në klasën e parë fillore në v. 1969! RIP”, shkruan Pollo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet