Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kaos në SHBA, CNN: Plagoset një grua në Kongresin amerikan, në gjendje kritike për jetën

Burime të CNN bëjnë me dije se një grua ka mbetur e plagosur në Kongresin amerikan gjatë mësymjes së protestuesve pro-Trump brenda ndërtesës.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një protestuese, por burimet sqarojnë se gjendja e saj është kritike pasi u qëllua në gjoks

Burimet nuk mund të japin detaje të mëtejshme mbi rrethanat e të shtënave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet