Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ish-ministri largohet nga LSI, bashkohet me PS: Presim 5 mandate në Berat

Ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço është larguar nga LSI për t`iu bashkuar Partisë Socialiste.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Naço në një shfaqje publike në Berat me ministrin e Turizmit Blendi Klosi.

Naço ka thënë se do të angazhohet fuqimisht në zgjedhjet e 25 prillit, duke shtuar se PS pret të marrë 5 mandate në Berat.

Sipas tij, Shqipëria duhet të ecë përpara dhe vendi nuk ka kohë për eksperimente politike, citon lajmifundit.al.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet