Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Infektohet me COVID/ Mjeku i njohur Arjan Harxhi dërgohet për kurim në Turqi

Një tjetër mjek i njohur në vend është infektuar me COVID. Burime bëjnë me dije se mjeku i njohur infeksionist Arjan Harxhi po kurohet në Turqi, pasi rezultoi i prekur me koronavirus.

Dr. Arjan Harxhi është edhe drejtues i spitalit COVID-3. Kujtojmë se mjekët, infermierët dhe personeli shëndetësor janë kategoria më e rrezikuar për tu prekur nga COVID pasi janë në ballë të luftës me virusin e rrezikshëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet