Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha shpërndan videon: Rama kujdeset vetëm për veten, është koha për ndryshim për Shqipërinë!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një videoje të shpërndarë në “Facebook”, shkruan se Rama kujdeset vetëm për veten.

Basha thekson se është koha për ndryshim dhe shpresë për Shqipërinë e shqiptarët.

Lideri demokrat vlerëson se Rama premtoi ulje të borxhit, ndërsa situata flet për realitet mjeran dhe një borxh publik të shtuar.

Basha shprehet se ka plan konkret që t’i kthejë Shqipërisë shpresën.

Postimi i liderit të PD-së Lulzim Basha:

Rama kujdeset vetëm për veten. Është koha për ndryshim dhe shpresë për Shqipërinë dhe shqiptarët!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet