Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Atentat me armë në Lezhë, qëllohet makina e të riut

Makina e një të riu u qëllua me armë mesnatën e djeshme në Lezhë.

Objekti i ngjarjes së ndodhur në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë mësohet se ka qenë automjeti me targa AA 262 UR me drejtues shtetasin Eduart Pica.

Policia tha se ka mbërritur në vendin e ngjarjes menjëhgerë pas njoftimit për të shtënat por nga verifikimet e bëra nuk rezulton të ketë persona te lenduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet