Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrau dy motrat/ Familjarët e 59-vjeçarit denoncojnë familjen e viktimave: Na kërcënojnë

Familjarët e Përparim Ademit, 59-vjeçari që vrau dy motrat, me të cilat thuhet se kishte pasur lidhje, kanë hedhur akuza në drejtim të familjes së viktimave.

Ngjarja ndodhi më 31 dhjetor në zonën e Astirit.

Familjarët e Ademit kanë denoncuar në polici familjarët e Zhaneta Metanit dhe Kristina Bardhit, me pretendimin se janë kërcënuar me jetë. Mësohet se aktualisht familjarët e autorit po pyeten nga policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet