Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Si paraqitet fluksi në Kakavijë në këto ditë janari? Ja sa shqiptarë hynë dhe dolën në 24 orë

Ndryshe nga çdo vit kur fillimi I javës së parë të janarit, shënonte radhë të gjata në këtë pikë kufitare, në pikën kufitare të Kakavijës situata është krejt ndryshe.

Mësohet se në 24 orët e fundit kanë hyrë 293 persona, dhe kanë dalë 343.

“Më datë 04.01.2021, shërbimet e DVKM Gjirokastër, kanë përballuar një volum normal aktivitetesh në kontroll të udhëtarëve dhe mjeteve, gjatë hyrjes dhe daljes në R.Sh-së. Në funksion të këtij aktiviteti janë përpunuar një numër prej 636 shtetasish në hyrje–dalje, nga të cilët 293 në hyrje dhe, 343 dalje.”, -thuhet në deklaratën e policisë kufitare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet