Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, shkon në 41 numri i të lënduarve, mes tyre dhe 2 fëmijë

Shkon në 41 numri i personave të lënduar nga shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj. 11 prej tyre janë dërguar për shërim në QKUK në Prishtinë. Në mesin e të lënduarve janë edhe dy fëmijë.

qiBrenda restorantit dyshohet se ka shpërthyer një bombol e gazit, ku përveç dhjetëra të lënduarve janë shkaktuar edhe dëme të mëdha materiale.

Akoma nuk dihen shkaqet e shpërthimit, teksa policia dhe njësitet e tjera po qëndrojnë në vendin e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet