Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrëfehet Kryemadhi: Puthjen e parë Ilir Meta ma dha në makinë

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë të dhënë pa dorashka në Top Albania Radio, ka folur midis të tjerave dhe për jetën intime me bashkëshortin e saj Ilir Meta.

Kryemadhi ka rrëfyer se puthjen e parë e kanë dhënë në makinë dhe ishte Iliri i cili ia rrëmbeu. Gjithashtu Kryemadhi shprehet se atë natë është mbyllur me qa dhe nuk pati gjë tjetër pasi nuk mund të kryhet s*ks në makinë.

Biseda në Radio:

Ku e ke dhënë puthjen e parë?

Monika: Në makinë

Kush puthi i pari?

Monika: Ai sigurisht, më puthi i pari

Po përveç puthjes, ça ndodhi tjetër… ?

Monika: Asgjë, nuk mund të bësh s*ks në makinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet