Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Qëlloi në ajër pas konfliktit familjar, gjendet arma kallashnikov në Elbasan, autori e kishte hedhur tek fqinji

ELBASAN
Policia ka gjetur dhe sekuestruar armën tip kallashnikov që autori Arjan Ruvina e përdori në Elbasan për të shtënë në ajër pas një konflikti familjar.

Autori e kishte hedhur armën tek fqinji, dhe Policia e ka gjetur atë pasi e shoqëroi në Polici.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet