Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pas konfliktit në familje qëlloi me armë në ajër, arrestohet 45-vjeçari

Policia e Elbasanit ka arritur të zbardh ngjarjen ku u raportua më herët për të shtëna me armë zjarri.

Bëhet fjalë për një konflikt në familje, ku kryefamiljari kishte qëlluar me armë zjarri në ajër. Ky i fundit, një 45-vjeçar, u shoqërua në polici, ku do të japë sqarimet rreth ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISË

Ne vijim te informacionit paraprak, pas kontrollit te imtesishem te territorit te bere nga sherbimet e policise ne zonen ku ishte bere telefonata, si dhe pas infromacioneve te marra ne rruge operative , policia ka bere te mundur identifikimin dhe shoqerimin e autorit te dyshuar qe ka qelluar me arme zjarri ne ajer pas nje konflikti familjar. 45 vjecari eshte shoqeruar ne Polici per veprime te

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet