Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Panoramë shkatërrimi, çfarë la pas shpërthimi i fuqishëm në Kosovë

Shpërthimi i një bombole gazi mesditën e sotme tronditi Ferizajn në Kosovë, pasi la të paktën 42 persona të plagosur.

Të gjithë personat që ishin në restorant përfunduan në spital me plagë të shumta. Mediat në Kosovë kanë publikuar pamjet e asaj që la pas shpërthimi i fuqishëm i bombolës së gazit.

Restoranti i shkatërruar, të plagosurit të shtrirë, ambulanca që shkojnë e vijnë dhe kaos.

Kjo është panorama pas shpërthimit. Nga 42 të plagosurit, 14 janë në gjendje më të rëndë për jetën.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet