Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

OSHEE njoftim të rëndësishëm për Tiranën, në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë

OSHEE njofton se nesër do të ketë stakim të energjisë elektrike në dy zona të Tiranës, saktësisht në rrugët ‘’Petraq Leka’’ dhe ‘’Llambi Bonata’’.

Sipas OSHEE, stakimi do të zgjasë nga ora 09:00 deri në 14:00, afërsisht për 5 orë pasi do të ketë një remont në një nga kabinat në Tiranë.

NJOFTIMI NGA OSHEE

Pershendetje/ Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 6 janar

Për shkak të remontit të planifikuar në nje nga kabinat në Tiranë, nesër 6 janar gjatë intervalit kohor 09:00-14:00, do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

Rruga “Petraq Leka”, rruga “Llambi Bonata”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet