Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Numri i të larguarve nga Shqipëria më i larti në Europë”, Basha: Rama bën premtime boshe, do të kthejmë shpresën për shqiptarët

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka shpërndarë një video në “Facebook”, ndërsa shkruan se numri i të larguarve nga Shqipëria është më i larti në Europë.

Basha thekson se Rama ka bërë vetëm premtime boshe, duke shtuar se nën qeverisjen e tij, do të kthehet shpresa për Shqipërinë dhe shqiptarët.

Postimi i kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha:

Rama premtoi punësim për shqiptarët por sot numri i të larguarve nga Shqipëria është më i larti në Europë.

Ne do të kthejmë shpresën për shqiptarët, ne do ta ndryshojmë Shqipërinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet