"Nuk gjej fjalë...", Gentian Zenelaj zbulon përballjen me COVID, i mori dhe babain

Showbiz
"Nuk gjej fjalë...", Gentian Zenelaj zbulon përballjen me

Aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj ka zbuluar se e kaloi betejën me koronavirusin i cili i mori edhe babain pak ditë më parë.

Zenelaj ka publikuar një foto në rrjetet sociale ndërkohë që shkruan:

14 ditë luftova me këtë sëmundje të pabesë dhe të poshtër miqtë e mi.sëmundje që më mori edhe njeriun e shtrenjtë?

Nuk gjej fjalë për të shprehur mirënjohjen Falenderimet e mia me të sinqerta për stafin e mrekullueshëm ,i cili u kujdes për shendetin tim fizik të sëmurë dhe shpirtin të copëtuar në ditët më të vështira të jetës sime ?

Faleminderit Dok Gentian Huti .Dok Amarildo Hidri . Inf

Aida..Orkidea..Aureli.Anxhelo..Suela.Donaldi .Aurela .Xhesi .Diana .Kristina. Olsa dhe ekipit te fizioterapise.Faleminderit Dok Perlat Kapisyzi.Ndjese nese kam harruar ndonje emer

Faleminderit nga thellësia e zemres.

Zoti ju bekoftë

ME TE LEXUARAT