Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Në gjendje të rënduar psikologjike, vetëvritet me armë gjahu 59-vjeçari në Elbasan

Një 59-vjeçar është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij në fshatin Recan, në Elbasan.

Sipas policisë, bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.A i cili në në momentin e aktit dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në fshatin Recan, Elbasan, shtetasi M.A., 59 vjeç, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetēvrarë me armë gjahu në banesën e tij.
Grupi hetimor po punon pēr zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet