Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Momenti emocionues, kirurgu i propozon mjekes në spitalin Covid

Rusi
Dy mjekë në Siberi po festojnë fejesën pas një impenjimi në kohë të plotë në një spital Covidi.

Një video tregon momentin kur kirurgu Igor Anokhin 26 vjeç, i propozoi Ekaterina Vnukova, 24 vjeç, në spitalin rajonal të Krasnoyarsk, ku punojnë me pacientët e prekur me koronavirus.

Mjekët e tjerë prezentë, të gjithë me veshjet mbrojtëse janë emocionuar kur mjekja 24-vjeçare i tha “po”, 8 muaj pasi çifti u takua për herë të parë gjatë kujdesit për pacientët në terapinë itensive.

Momenti i lumtur erdhi si një ndërhyrje në një dimër të ashpër në qytetin dhe rajonin e Krasnoyarsk, i cili është goditur rëndë nga infeksionet Covid-19.

Rajoni i dyti më i madh gjeografikisht në Rusi është në dhjetëshen e parë për infeksionet e virusit./Lajm i Fundit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet