Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ikin dritat në Presidencë, Meta vonohet në konferencën për mediat

Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e sotme doli në një konferencë për mediat për t’i dhënë vetë përgjigje Edi Ramës pas akuzave të kryeministrit dje nga jugu, se “kreu i shtetit bllokoi projektin e rrugës Vlorë-Orikum”.

Konferenca ishte njoftuar nga Presidenca në 18:30, por Ilir Meta u vonua me 15 minuta. Cfarë ndodhi? E shpjegoi vetë kreu i shtetit.

“Na falni për vonesën, na ikën dritat në Presidencë, e kishim të pamundur të lidheshim me ju” tha Meta në nisje të konferencës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet