Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ikëm me dëshirë pasi…”, zbardhet dëshmia e dy adoleshenteve që pas 4 ditësh u gjetën në Përmet

Zbardhet dëshmia e vajzave adoleshente nga Tirana, të cilat ngritën në këmbë Policinë e Shtetit, pasi për 4 ditë u zhdukën pa lënë gjurmë. Fatmirësisht ato u gjetën sot një autobus që po ikte drejt Përmetit.

16-vjeçaret pasi u kapën nga policia thanë se ishin larguar me dëshirë nga banesa e tyre. “U larguam me dëshirë, pasi nuk ishim të kënaqura në shtëpinë tonë”, thanë dy shoqet.

Ndërkohë që vajzat do të merren në pyetje në policinë e Tiranës, në prani të një psikologeje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet