Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Humbi lojën e playstation me kushëririn, hidhet nga ballkoni 31-vjeçari

Gjermani

Pasi humbi një lojë në internet, një 31-vjeçar nga provinca gjermane e Nordrhein-Ëestfalen u hodh nga ballkoni i katit të parë të një shtëpie në Willebadessen në Gjermani.

Një i afërm erdhi për të vizituar të riun dhe pasi ata pinë diçka, siç njoftoi policia, ata luajtën futboll përmes një video konzole. Pasi humbi lojën, ai u tërbua dhe një kushëri u përpoq ta qetësonte.

Ndërsa po qetësohej, ai goditi kushëririn e tij, dhe më pas u hodh nga ballkoni.

I shqetësuar për jetën e nikoqirit të tij, kushëriri shpejt doli me vrap nga shtëpia.

Ambulanca, e cila u thirr, shëroi dëmtimet e të riut që ishte në vendin e ngjarjes dhe policia, e cila erdhi, hoqi dorë nga ngritja e akuzave penale kundër dy personave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet