Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Hajt, hajt! Ma jep mua telefonin”, mashkulli misterioz kritikon Elvana Gjatën

Këngëtarja Elvana Gjata ka postuar disa video në rrjetet e saj sociale, duke i dhënë makinë.

Në postimet e bëra, këngëtarja këndon kolonën zanore të filmit “Mimoza Llastica”, por vëmendjen e merr diçka tjetër.

Teksa Elvana këndonte dhe bënte video, dëgjohet një zë mashkulli, i cili i kërkon që të ketë vëmendjen në timon dhe ta linte telefonin. Ndërsa këngëtarja nuk i kthen përgjigje.

“Ma jep mua telefonin. Hajde! Hajt’ shiko rrugën përpara,”-dëgjohet teksa thotë personi brenda në makinë me Gjatën.

Ndërkohë që nuk dihet se për kë bëhet fjalë, për të atin, për ndonjë të afërm apo ndonjë person tjetër që i ka “vjedhur” zemrën këngëtares.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet