Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Festoi Vitin e Ri me familjen në Londër, preket me Covid-19 presidenti armen

Presidenti armen, Armen Sargsyan rezultoi sot pozitiv me COVID-19 pas një vizite në Britaninë e Madhe gjatë Vitit të Ri, njoftoi media lokale.

Presidenti 67-vjeçar, i cili u diagnostikua pasi u kthye në kryeqytetin armen, Jerevan, thuhet se kishte festuar së bashku me familjen e tij në Londër.

Asnjë informacion nuk u dha menjëherë për gjendjen e tij shëndetësore.

Armenia ka regjistruar më shumë se 160 500 raste infektimi dhe 2 878 vdekje nga koronavirusi i ri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet