Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dendias bisedë telefonike me Ramën: Në fokus zhvillimet e fundit rajonale

Nikos Dendias, ministri i jashtëm i Greqisë ka zhvilluar ditën e sotme një bisedë telefonike me kryeministrin Edi Rama.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Dendias përmes një njoftimi në rrjete sociale i cili shkruan se në këtë bisedë kanë folur për zhvillimet më të fundit rajonale.

“Në një bisedë telefonike me Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, diskutuam zhvillimet e fundit rajonale. Zhvillimet e fundit rajonale në fokus”, shkruan Dendias.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet