Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arratisja e 30 vjeçarit nga Komisariati në Tiranë, procedohen dy efektivët që e shoqëronin

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave në Ministrinë e Brendshëm nis procedimin penal për dy efektivët e Komisariatit nr. 1, të cilëve u është arratisur i arrestuari 30-vjeçar Riljon Lala, pasi ishte dërguar për të dhënë shenjat e gishtave.

30 vjeçari është arrestuar arrestuar prej dy ditësh, rreth orës 08:00 të mëngjesit në zonën e “Ali Demit” pasi është kapur duke lëvizur me armë.

Pas këtij veprimi proceduarial Lala do të dërgohej në Gjykatën Penale të Tiranës, në të cilën do të njihej me masën e sigurisë. Lala ishte pa pranga, ndërsa ruhej nga policët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet